Bezpečnostné systémy

Ponúkame prenosné prežarovacie zariadenia a  kontrolné systémy pre oblasť obrany, bezpečnosti a priemyselné odvetvia.
Naše ponúkané produkty  sú  používané pri životu ohrozujúcich situáciách.  Každá súčasť zariadenie je navrhnutá tak, aby spĺňala najvyššiu technickú špecifikáciu, zaistila optimálny výkon a vynikajúcu kvalitu obrazu.

Oblasti použitia tejto techniky:
Obrana/Armáda
Ponúkame vysoko výkonné prenosné detekčné rtg zariadenia pre vojenský a obranný sektor. Výrobky kombinujú špičkové a osvedčené technológie s jednoduchými ovládacími funkciami, ktorá umožňujú operátorom  inteligentné rozhodnutie v najnáročnejších podmienkach použitia.
Ponúkame rad detekčných produktov, ktoré majú vhodné použiie v obrannom sektore. Tieto zahŕňajú prenosné röntgenové systémy pre IED (C-IED) a Explosive Ordnance Disposal (EOD) tímy na forenznú techniku vyhľadávania, kontrolu inteligentných zbraní , základné zabezpečenie budov, demilitarizačných zón,kontrolu munície a zabezpečenie opatrení technického dozoru - Technical Surveillance Counter Measures (TSCM)..
Systémy DR (priama rádiografia) a CR (počítačová rádiografia)  boli vyskúšané a testované v najnáročnejších, ťažkých a zložitých vojenských prostrediach tak aby spoľahlivo poskytlui informácie, ktoré koncoví užívatelia hľadajú.
Kvalita röntgenových snímok a šírka sortimentu, ktorý zahŕňa vysoko odolné a ľahké kompakné konfigurácie zaisťuje, že zákazník môže vykonať najnáročnejšie rozhodnutie s istotou, či je kontrola improvizovaného výbušného zariadenia (IED) alebo vyhľadávanie nástražných systémov budov a / alebo batožiny najúčinnejšia.
Produkty sú NATOm kodifikované výrobky pod CAGE č: U03W7 (predtým Kc3x4).

Polícia a útvary rýchleho nasadenia
Ponúkame prenosné rtg zariadenia pre celý rad aplikácií vrátane identifikácie podozrivého balíka, kontroly vstupov do objektov, vyhľadávania podozrivých objektov v miestností, zbraní  alebo vo forenznej technike.
Naše prenosné detektory sú používané políciou v celom svete poskytujú mobilné skríningové riešenie okolo dopravných uzlov, škôl, klubov, festivalov ale sú popužívané aj pre náhodné bezpečnostné operácie.


Poštové zásielky
Ponúkame rtg poštové skenovacie zariadenia na odhalenie podozrivých balíkov, pre  zabezpečenie miestností s poštou alebo niekoho so zodpovednosťou spracovania pošty a mal vhodný prostriedok na odhalenie potenciálne nebezpečných poštových zásielok.
Skenovacie skrine sú kompaktné, spoľahlivé a ľahko ovládateľné a sú populárne pre bezpečnostné zabezpečenia pôšt, poštových úradov a doručovacích priestorov kde chápu, že je potrebné chrániť sa pred hrozbami výbušných poštových a balíkových zásielok.
Klienti siahajú od orgánov štátnej správy, zastupiteľské úrady, banky, firmy ropného priemyslu, zemného plynu a podniky verejných služieb, farmaceutické spoločnosti,  rovnako ako médiá a maloobchodné spoločnosti, vzdelávacie a výskumné ústavy.

Ochrana hraníc
Dodávame rad prenosných rtg skríningových systémov pre použitie na hraničných priechodoch a v celej dopravnej sieti.
Prenosné röntgenové systémy sú vhodné pre kontrolu balíkov a batožiny na kontrolných stanovištiach, panelov vozidiel, čalúnenie a palivových nádrží, ako aj pre opustené a podozrivé objekty na letiskách, železniciach, prístavoch a iných hraničných priechodoch.
Všetky naše röntgenové systémy používajú rovnaký výkonný obrazový softvér, aby colná a hraničná polícia spoľahlivo detekovala kontraband vrátane streliva, zbraní, drog, cigariet, alkoholu a ako aj iných skrytých hrozieb IED.

Bezpečnosť prepravy
Ponúkame skríningový systém na detekciu výrobkov určených pre plnenie požiadaviek dopravnej polície a personálu pre bezpečnosť  hromadnej dopravy.
Prenosné rtg skenovacie jednotky pomáhajú dopravnej polícii rýchlo reagovať  a odhaľovať podozrivé balíčky a bez dozoru odložené objekty nájdené vo vlakoch a autobusoch, a celej dopravnej sieti.
Prenosné x-ray systémy používajúce ohybné fólie alebo ploché panelové detektory, môžu byť  využité v prístavoch na skríning nákladu a vykonávať prehľadávanie plavidiel.

7. ročník NDT zákaznícke sympózium SlovCert

7. ročník NDT zákaznícke Sympózium SlovCert, 5.-6. Jún 2018, zámocký hotel The Grand Vígľaš

Dozvedieť sa viac »

SlovCert Receive Zetec Market Leadership Awards

SlovCert spol. s.r.o. received the Bronze/Silver Market Leadership Award during the company’s 2017 Channel Partner Meeting in Whistler, British Columbia, Canada, June 12-14.

Dozvedieť sa viac »